Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > E-Shop

E-Shop

Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky.Zobrazeno 6 položek
 • Lothar Hirneise: Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy

  Poprvé v českém jazyce. Autor je v celém světě uznávaný odborník na olejovo-bílkovinovou stravu Dr. Johanny Budwig, světoznámé německé vědkyně sedmkrát nominované na Nobelovu cenu za úspěchy při léčbě rakoviny, a na alternativní způsoby léčby rakoviny.

  Cena
  460,00 Kč

  Obrázek - obálka knihy Lothar Hirneise: Velká kuchařka a učebnice olejovo-bílkovinové stravy
 • Dr. Johanna Budwig: Rakovina – problém a řešení

  Poprvé v českém jazyce od světoznámé, uznávané vědkyně Dr. Johanny Budwig. V první části knihy najdete pohled na výzkum rakoviny a její léčení na základě moderní kvantové fyziky, interview s Dr. Budwig, její přednášky a vysvětlení, na jakém principu funguje olejovo-bílkovinová strava.

  Cena
  260,00 Kč

  Obrázek - obálka knihy Dr. Johanna Budwig: Rakovina – problém a řešení
 • Mgr. Helena Cmurová: Co dělat při chemoterapii a ozařování – příručka o tom, jakým způsobem zmírnit vedlejší účinky chemoterapie a ozařování

  Mgr. Helena Cmurová: Co dělat při chemoterapii a ozařování – příručka o tom, jakým způsobem zmírnit vedlejší účinky chemoterapie a ozařování

  Cena
  260,00 Kč

  Obrázek - obálka knihy Mgr. Helena Cmurová: Co dělat při chemoterapii a ozařování – příručka o tom, jakým způsobem zmírnit vedlejší účinky chemoterapie a ozařování
 • Hartmut Fischer: DMSO - příručka / návod k použití, skryté/utajované poznatky o léčení přírodní cestou

  Poprvé v českém jazyce. RNDr. Hartmut Fischer je německý terapeut, léčitel, chemik a farmaceut. Kromě jiného je světově uznávaným odborníkem na léčbu pomocí DMSO, přírodní a dostupné látky, která má na náš organizmus přímo zázračné účinky a přitom nezpůsobuje žádné vedlejší účinky.

  Cena
  460,00 Kč

 • Kapsle Astaxanthin

  Každá kapsle obsahuje 8 mg českého přírodního bio astaxanthinu, tudíž zajistí nejvyšší legislativou povolenou dávku na celý den. Balení obsahuje 90 kusů. Algamo Bio Vegan Astaxanthin 8 mg tvrdé kapsle (HPMC) obsahují extrakt získaný superkritickou CO2 extrakcí Bio suché řasy Haematococcus pluvialis.

  Cena
  1 190,00 Kč

  Kapsle Astaxanthin
 • Prášek Algastin/Astaxanthin

  Bio sušený přírodní prášek z rozdrcených buněk bio mikrořasy Haematococcus pluvialis, ideální ke konzumaci s krémem Dr. Budwig obsahující Omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Možné použít i do salátů, různých koktejlů a smoothie.

  Cena
  549,00 Kč

  Prášek Algastin/Astaxanthin
Zobrazeno 6 položek

Více o astaxanthinu ZDE.

Slovensko: 

knihy lze objednat zde: https://biopotravinyraj.sk/nempe-sk-sk 
Při objednávce nad 50 € (libovolný sortiment) je poštovné zdarma!

nebo zde: https://uzdrav.sk/kategoria-produktu/knihy/